Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Zdrada

Zdrada przez internet? Tak, to możliwe!

Wraz z rozwojem internetu powstały rozmaite media społecznościowe, jak i strony, na których można poznać nowe osoby. W niektórych przypadkach wielogodzinne rozmowy z wirtualną przyjaciółką lub przyjacielem wcale nie muszą być niewinne. Jak sprawdzić, czy nie jest się już ofiarą zdrady?

Śmiało można powiedzieć, że internet przesunął granicę w zakresie pojęcia zdrady. Teraz można pojmować je już nie tylko w kontekście fizycznego aktu, ale również psychicznego przywiązania się do poznanej właśnie w sieci osoby. Okazuje się, że zdrada przez internet jest już faktem, zaś nowoczesne technologie pozwalają na potwierdzenie przypuszczeń. Mowa oczywiście o specjalnych programach.

Zaawansowana technika pomoże

Choć innowacyjne rozwiązania mogą pomóc w ukryciu zdrady przez internet, to nie należy zapominać, że działać mogą również w drugą stronę, czyli służyć zdradzanym. W takim przypadku zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania na osobistym komputerze pozwala na zgromadzenie informacji o odwiedzanych stronach. Raport trafia wówczas do zainteresowanej osoby.

Warto czy nie warto?

Na takie pytanie nie ma właściwej odpowiedzi. Okazuje się, że zdrada przez internet może być dla niektórych powodem do zakończenia związku. Z drugiej jednak strony, brak ewentualnych niezbitych dowodów może powodować wahanie. W takim przypadku z pewnością warto postawić na profesjonalny program szpiegujący, który pozwoli na rozwianie wszelkich podejrzeń.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube