Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Regulamin

Sklep Internetowy keylogger-szpieg.pl, keylogger.net.pl, uratujdziecko.az.pl , prowadzony jest przez „iTmax Łukasz Bartoszewicz” z siedzibą w Jastrowiu, ul. Mickiewicza 12/6, NIP: numer 669-230-19-78. Regon numer: 331270826, dodatkowa lokalizacja iTmax Łukasz Bartoszewicz – Fabryka Kodu, ul. Wojska Polskiego 33/41, 64-915 Jastrowie, wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 2321 dokonany przez Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie w dniu 01.04.2011
1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem naszych stron internetowych. W celu złożenia zamówienia należy dokonać płatności na podstronie zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość potwierdzająca przyjecie zapłaty przez system płatności następnie w ciągu 15 minut widomość aktywacyjna od nas. Jeśli wiadomość aktywacyjna nie dotarła a wiadomość a otrzymali Państwo wiadomość o potwierdzeniu wpłaty prosimy przesłać informację o tym fakcie na maila zamowienia@keylogger-szzpieg.pl w odpowiedzi prześlemy dane aktywacyjne jeszcze raz.
3. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego kanału płatności i trwa od kilku minut do kilku dni. Po potwierdzeniu wpłaty klient otrzymuje w ciągu 15 minut email aktywacyjny i może rozpocząć korzystanie z oprogramowania.
4. W przypadku niedostępności części towarów lub usług objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
7. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z form płatności zawartą na podstronie „zamówienie”
8. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
9. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
10. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym keylogger-szpieg.pl, keylogger.net.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o aktualizacjach w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
11. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni. Aby otrzymać zwrot należy przesłać do nas wypełnione i podpisane oświadczenie o odstąpieniu umowy, wzory pism można znaleźć na stronie http://uokik.gov.pl/wzory_pism.php .
W przypadku towarów które wysyłane są na nośniku danych, płyta cd/dvd, pendrive itp. zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) zwrot nie przysługuje jeśli oryginalne opakowanie zostało rozpakowane.
12. Reklamacje i Wsparcie techniczne. Składamy poprzez email z dokładnym opisem występującego problemu (treści komunikatów, przykładowy błąd). W przypadku reklamacji płatności prosimy o przesłanie emailem potwierdzenia wpłaty. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty złożenia o wyniku postępowania klient informowany jest za pośrednictwem poczty email.
13. Do każdego sprzedanego produktu w chwili potwierdzenia wpływu pieniędzy wystawiany jest paragon fiskalny, w celu uzyskania FV prosimy poinformować nas o tym fakcie w ciągu 7 dni od przyjęcia wpłaty wraz z danymi niezbędnymi do wystawienia FV. FV przesyłana jest drogą elektroniczną (email) lub możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy, jeśli klient chce otrzymać wersje tradycyjną(papierową) dokumentu (np.FV lub paragonu) zobowiązany jest uiścić opłatę za wysyłkę listem poleceonym w wysokości 5 zł brutto.
14. W przypadku zamówienia dodatkowych licencji, na oprogramowanie przy wykorzystaniu adresu email który jest już zarejestrowany w naszym systemie ilość ich jest zwiększana, natomiast dane aktywacyjne/dostępowe pozostają niezmienione.
15. Przedstawione na stronie grafiki, wizualizacje produktów i inne mogą mieć charakter poglądowy rzeczywisty produkt może nie posiadać opakowania (w przypadku produktów elektronicznych).
16. Klient przed zakupem winien zapoznać się z licencją na użytkowanie wybranego produktu.
Warunki świadczenia usług.
– Aby skorzystać ze strony internetowej, należy posiadać komputer wyposażony w przeglądarkę internetową oraz podłączenie do Internetu.
– Aby skorzystać oprogramowania należy posiadać komputer wyposażony w Windows xp, Vista 7 lub 8 w wersji 32 lub 64 bitowej. Dla systemów Windows xp może być konieczne zainstalowanie również .net Framework (link do pobrania w instrukcji) oraz połączenie z Internetem w celu pobrania, programów, instrukcji, kluczy aktywacyjnych.Na czas instalacji wymagane są uprawnienia administratora Do otwarcia instrukcji wymagane jest zainstalowanie darmowego programu Acrobat Reader: http://get.adobe.com/reader/ Na komputerze nie może być zainstalowany żaden inny program który posiada funkcje keyloggera, lub wirusy które działają w podobny sposób.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube