Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Pytania

Pytania ogólne

Dlaczego my ?
Istniejemy na rynku od 5 lat pod obecną nazwą od 3, większość firm czy produktów nie wytrzymuje konkurencji w ciągu 3-5 tygodni(lub nawet dni). Tylko produkty o najwyższej jakości wytrzymują próbę czasu. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji do monitorowania. Nasze motto to wytwarzanie i sprzedaż produktów o najwyższych parametrach za możliwie najniższą cenę, a także dbałość o klienta, jeśli zostaniesz naszym klientem zawsze pierwszy dowiesz się o nowych produktach, zawsze dostaniesz na nie najlepszą cenę.
Czy nasz programu spowalniają komputer ?
Nasze programy nie spowalniają komputera, zostały stworzone, zoptymalizowane pod nawet najsłabsze maszyny, zawsze najpierw testujemy nasz oprogramowanie, nawet na maszynach które mają 5-6 lat jeśli pozytywnie przejdą testy na starszym maszynach testujemy je na nowszym sprzęcie. Prędkość od początku jest naszym priorytetem.

Czy mogę otrzymać fakturę lub paragon na zakup ?
Tak, do każdego zakupu wystawiamy paragon lub FV. Możemy również wystawić FV PRO-FORMA w tym celu prosimy o kontakt z nami.

Keylogger Sherlock

Czy mogę zainstalować program z pendriva ?
Tak, po zakupie i pobraniu program można program skopiować na pendrive a następnie zainstalować.

Na ilu komputerach mogę zainstalować program ?
Zakupując licencje za 69.97 zł możesz program zainstalować na 3 komputerach. Ilość komputerów objętych licencją  może się zmienić np. ze względu na promocje.

Czy program jest widoczny na komputerze ?
Programu nie widać na komputerze jest bardzo dyskretny

Nie znam się na komputerach, czy sobie poradzę ?
99% klientów radzi sobie tylko za pomocą dołączonej bogato ilustrowanej instrukcji, która została opracowana z myślą o użytkownikach którzy niezbyt pewnie czują się z komputerem. Pamiętaj również gdybyś miał/miała problemy zawsze możesz zwrócić się do nas po pomocy

Jak skonfigurować program ?
W bogato ilustrowanej instrukcji znajdziecie sposób konfiguracji krok po kroku. Jeśli posiadasz konto na którymś z popularnych serwerów pocztowych wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk wpisać adres pocztowy hasło i już.
Ile czasu zajmuje instalacja ?
Wystarczy 15 sekund przy komputerze, który chcemy monitorować.

Czy można go odinstalować ?
Oczywiście, wraz z programem dostajesz prosty w użyciu deinstalator, odinstalowanie jest jeszcze szybsze i zajmuje 3 sekundy

Jakie są wymagania ?
Nie określaliśmy minimalnych wymagań ponieważ wystarczy minimum komputer z Windows 2000, Wndows 98 windowsem xp, Vistą lub Windowsem 7 lub 8 w wersji 64 i 32 bitowej.

Na jakich systemach operacyjnych działa program ?
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i najnowszy Windows 8

Jak wygląda przychodzący email ?
W temacie emaila, zawarta jest nazwa komputera z którego jest wysyłany np.: KOMPUTER-MARKETING, dzięki temu możemy łatwo posegregować wiadomości z każdego komputera. W załączniku otrzymujemy zrzut ekranu, a także wszystko to co było wpisywane na klawiaturze

NinjaLogger STD i PRO

Jak dostarczane jest urządzenie ?
Urządzenie wraz z instrukcją dostarczane jest przesyłką kurierską, pocztową, poste-restante lub paczkomatem która wliczona jest w cenę produktu.

Jakie są wymagania ?
Oprogramowanie działa na systemach operacyjnych Microsoft Windows XP/VISTA/7/8 w wersji 32 i 64 bitowej. Ponadto wymagane jest aby na komputerze był zainstalowany .NET Framework w wersji 3.5 (są to darmowe komponenty, które można bezpłatnie zainstalować ze strony Microsoftu, instalacja może być wymagana w przypadku Windows XP). Ponadto wymagany jest port USB, oraz połączenie z internetem jeśli chcemy otrzymywać dane na swój adres email.

Na ilu komputerach jednocześnie mogę używać oprogramowania ?
Nie ma ograniczeń, dopóki posiadasz urządzenie (Pendrive) możesz instalować program na dowolnej liczbie komputerów.

Ile czasu działa program ?
Nie ma ograniczeń czasowych czyli bezterminowo.

Czy NinjaLogger to urządzenie czy program ?
NinjaLogger to urządzenie – pendrive z wgranym oprogramowaniem do monitorowania komputera, a więc jedno i drugie. Oprogramowanie jest przypisane do danego urządzenia nie zadziała na żadnym innym.

Dlaczego cena jest inna niż inne tego typu urzadzenia?
Jesteśmy producentem NinjaLogger to jeden z brandów który produkujemy jako nasza własna marka, ale produkujemy również inne które sprzedawane są pod innymi nazwami.

Czy pendrive musi być włożony cały czas do komputera ?
Wystarczy, że podłączysz urządzenie na i zainstalujesz oprogramowanie, po zainstalowaniu możesz odłączyć urządzenie oprogramowanie działa w tle i zbiera dane, które wysyła na adres email lub zapisuje na dysku, później zapisane dane możemy przenieść na urządzenie.

Jak długo trwa instalacja ?
Całość instalacji trwa 4 (słownie: cztery) kliknięcia a więc kilka sekund.

Dlaczego urządzenie ma aż 16 GB czy to potrzebne ?
Jest to obecnie największa pojemność na rynku spośród konkurencyjnych rozwiązań. Im większa pojemność tym więcej danych możesz na nim pomieścić/przerzucić, jeśli nie korzystasz z wysyłki danych na email.

Czy jest to bezpieczne ? Jak to wygląda ?
Urządzenie wygląda jak zwykły pendrive. Nie ma żadnych oznaczeń – podstawa to dyskrecja. Wszystkie dane zarówno na urządzeniu jak i w komputerze są zaszyfrowane co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie ma możliwości ich podejrzenia bez wpisania twojego hasła do urządzenia więc nie musisz się martwić o to nawet jak zgubisz urządzenie. Urządzenie wysyła dane tylko i wyłącznie na wybrany przez Ciebie adres email, bez naszego pośrednictwa. Odradzamy ściąganie darmowych programów które mają na celu zainfekowanie twojego komputera, lub programów w których wyniki pracy oglądasz po zalogowaniu się na specjalną stronę, tam twoje prywatne dane przechowywane jest na zewnętrznych serwerach. Nasze urządzenie pozbawione jest tych wad.

Faktury i paragony

Czy mogę otrzymać fakturę lub paragon na zakup ?
Tak, do każdego zakupu wystawiamy paragon lub FV. Możemy również wystawić FV PRO-FORMA w tym celu prosimy o kontakt z nami.

Ważne informacje

Sprzedający

„iTmax Łukasz Bartoszewicz” z siedzibą w Jastrowiu, ul. Mickiewicza 12/6, NIP: numer 669-230-19-78. Regon numer: 331270826, dodatkowa lokalizacja iTmax Łukasz Bartoszewicz – Fabryka Kodu, ul. Wojska Polskiego 33/41, 64-915 Jastrowie, wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 2321 dokonany przez Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie w dniu 01.04.2011.

Dostępne metody płatności

Termin płatności za zamówienia

Klient powinien dokonać wpłaty za zamówienie w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia.

Szczegółowe informacje na temat realizacji zamówień znajdują się w regulaminie.

Odstąpienie od umowy

Klientowi przysługuje, zgodnie z art. 27 Prawa konsumenckiego, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni kalendarzowych licząc od dnia dostawy zakupionego towaru, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy klient może złożyć na formularzu dostępnym pod tym linkiem lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim i przesłać na adres e-mail sprzedającego.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdują się w regulaminie.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube