Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Zdjęcia z kamerki internetowej

Zdjęcia z kamerki internetowej

Z internetu korzysta praktycznie każdy z nas. Warto jednak zauważyć, że o ile dorosły jest w stanie wykryć i zareagować na zagrożenie, to niekoniecznie musi tak być w przypadku dzieci. To one najczęściej padają ofiarami przestępców działających w sieci. Jak temu zapobiegać?

Wielu rodziców próbuje kontrolować swoje dzieci. Niestety, największą trudnością jest monitorowanie tego, co pociecha robi na komputerze. Z tego względu, zwłaszcza ostatnimi czasy, coraz większe uznanie wśród rodziców mają programy, które pozwalają na szpiegowanie. Niektóre z nich potrafią też zrobić zdjęcia. Co ma z tego rodzic? Otrzymuje pełen zestaw informacji o działalności swojego dziecka w sieci i może reagować wówczas, gdy to konieczne.

Dziecko nie odkryje

Warto zauważyć, że takie oprogramowanie jest praktycznie nie do wykrycia przez dziecko. W tym przypadku najmłodszy członek rodziny jest monitorowany, niemniej jednak nie posiada wiedzy o tym fakcie. To idealnie rozwiązanie zwłaszcza dla tych rodziców, którzy z uwagi na ograniczenia czasowe, nie mogą poświęcić się i nadzorować korzystania z sieci przez swojego potomka.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube