Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Szpieg komputerowy

Czym jest szpieg komputerowy?

Komputerów używamy zarówno na gruncie życia zawodowego, jak i prywatnego. Internet przy tym to nie tylko źródło wiedzy, ale również rozmaitych zagrożeń. Szpieg komputerowy może być przydatny w wielu przypadkach.

Wciąż spotkać można się z poglądem, że w internecie jesteśmy anonimowi, zaś przestrzeń ta daje szerokie pole do działania i rozmaitego rodzaju oszustw. Warto jednak zauważyć, że współczesna technologia pozwala na chronienie choćby dzieci. Rodzice, którzy nie zawsze są w stanie kontrolować tego, co ich pociecha robi w sieci mogą skorzystać ze szpiega komputerowego. Rejestracja wszystkich naciśniętych klawiszy, odwiedzanych stron – oto, czego może dowiedzieć się zainteresowany rodzic.

Co jest monitorowane?

W zależności od wybranego i nabytego programu można pozyskać określony zakres informacji. Warto jednak zauważyć, że poznać można nie tylko ręcznie wpisywane adresy, ale monitorowane są także wszelkiego rodzaju komunikatory, za pomocą których można komunikować się z przyjaciółmi czy znajomymi. Dodatkowym atutem jest śledzenie portali społecznościowych i fakt, iż szpieg komputerowy działa także w trybie prywatnym.

Prosta instalacja

Zainteresowane osoby nie muszą martwić się, że instalacja programu sprawi im problem. Współcześni producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, zaś szpieg komputerowy pozwala na przeprowadzenie szybkiej instalacji. Do każdego zakupionego produktu nabywający otrzymuje również instrukcję, która ułatwi mu przeprowadzenie całego procesu.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube