Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Szpieg komputerowy android

SZPIEG KOMPUTEROWY ANDROID

 

Czy szpieg komputerowy Android jest skuteczny?

Istnieje cały szereg programów mających za zadanie szpiegowanie komputera i wśród nich znajdziemy wiele doskonałych aplikacji, takich jak chociażby
Sherlock czy NinjaLogger PRO. Jednak programy szpiegujące na Androida to pewnego rodzaju nowość. Czy osiągnęły one już odpowiedni poziom zaawansowania? Czy są godne polecenia? Czy są skuteczne i bezpieczne?

 

Na każde z tych pytań można odpowiedzieć spokojnie: „Tak”. Należy jednak mieć na uwadze, że każdy program jest inny, w związku z tym wszystko zależy od tego, na jaki konkretnie produkt trafimy. Dobrym przykładem jest tutaj Android SpyPhone, który posiada najważniejsze i najbardziej pożądane funkcje we wszelkim oprogramowaniu szpiegującym na system Android. Mianowicie może on nagrywać wszelkie rozmowy głosowe, zapisywać treści SMS-ów (zarówno wychodzących, jak i przychodzących), wykonywać rejestr kontaktów, czy też badać lokalizację GPS i BTS. To daje ogromne możliwości. Wiemy o czym użytkownik smartfona rozmawia, pisze, a także gdzie się znajduje w danym momencie. W ten sposób łatwo można zweryfikować, czy np. pracownik mówi prawdę, że pojechał np. do sąsiedniego miasta w celu porozmawiania z klientem, czy też pojechał do swojego domu. Tak też można skontrolować chociażby własne dziecko, czy było ono np. w szkole zamiast na boisku.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube