Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

PROGRAM DO KONTROLI KOMPUTERA PRACOWNIKA

Jak się okazuje, skuteczny program do kontroli komputera pracownika to coraz bardziej pożądana przez pracodawców aplikacja. Wynika to przede wszystkim z chęci przyjrzenia się bliżej poczynaniom pracownika, a mianowicie tego, jak bardzo efektywnie wykorzystuje swój dzień pracy. I czy nie marnuje czasu na rozmaite zbędne czynności, szczególnie związane z rozrywką w internecie. Tego typu rzeczy najłatwiej jest rzecz jasna sprawdzić za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Na rynku istnieje wiele rozmaitych aplikacji o różnych funkcjach o możliwościach, jednak przyglądając się opiniom użytkowników, można polecić przede wszystkim:
– Keylogger Sherlock – dla podstawowych użytkowników, którzy potrzebują mniejszej ilości danych z komputera pracowniczego
NinjaLogger STD oraz NinjaLogger PRO – dla zaawansowanych użytkowników, którzy mają większe wymagania i potrzebują więcej danych w celu zweryfikowania rzetelności i jakości pracy pracownika.
To, który program wybierzesz ty, zależy oczywiście od faktycznych twoich potrzeb w sprawie kontroli komputera pracowniczego.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube