Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Podsłuch telefonów android

Podsłuch telefonu Android i jego wykorzystanie

Słowo „szpiegowanie” kojarzy się negatywnie, niemniej jednak warto zauważyć, że w niektórych przypadkach to możliwość kontrolowania pracowników lub też wyraz troski o dzieci. Podsłuch telefonów Android, choć budzi skrajne emocje, to olbrzymie pole działania.

We współczesnym świecie na najmłodszych czeka wiele zagrożeń. Nowoczesne technologie zbliżają ludzi, choć nie zawsze wykorzystywane są w szczytnych celach. Z tego właśnie względu warto pamiętać o ewentualnej ochronie najmłodszych, jak i… własnych pieniędzy, zwłaszcza jeżeli jest się szefem, który swoim pracownikom udostępnia firmowy sprzęt.

Co można sprawdzić?

Dzięki dobrze zainstalowanemu podsłuchowi telefonu Android możliwe jest otrzymanie pełnych informacji na temat tego, w jaki sposób korzysta z urządzenia jego użytkownik. I tak, możliwe jest zarówno uzyskanie treści wysłanych, jak i otrzymanych wiadomości tekstowych, problemem nie jest też sprawdzenie treści rozmów. Wszystkie informacje są przy tym wysyłane za pomocą internetu.

Billing prawdy nie powie…

Warto zauważyć, że nowoczesny podsłuch telefonu Android został tak zaprojektowany, aby był w pełni niewykrywalny dla użytkownika. Warto zauważyć, że informacje o łączności choćby z WI-FI nie znajdą się na otrzymanym bilingu. Dzięki temu osoba korzystająca z urządzenia, niezależnie od tego, czy to dziecko, czy pracownik, nie będzie miało cienia podejrzeń. To zaś pozwoli na dostarczenie w pełni wiarygodnych informacji.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube