Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Monitoring pracowników

Monitoring komputerów pracowników – czy wiesz, za co płacisz?

5 minut spóźnienia, dodatkowa przerwa na papierosa, plotki z pracownikami sąsiadującego działu… Czy wiesz, za co płacisz zatrudnionym przez siebie osobom? Może okazać się, że Twoi pracownicy w godzinach pracy niekoniecznie skupiają się na… pracy! Jak sprawdzić, kto z zespołu wciąż robi sobie podwójne przerwy?

Monitoring czasu pracy to wyzwanie dla współczesnych przedsiębiorstw, zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmie się nowoczesne technologie. Z drugiej strony małym firmom niekoniecznie opłaca się inwestować w biometrię lub innowacyjne systemy kontroli czasu. W takim przypadku rozwiązaniem mogą być specjalne programy. Mowa tu o monitoringu komputerów pracowników i tego, do czego wykorzystują oni sprzęt pracowniczy.

Jak to działa?

Monitoring komputerów pracowników to nowoczesny sposób na skontrolowanie tego, co zatrudnieni robią w ciągu dnia przy biurkach. W takim przypadku przełożony ma podgląd monitorów swoich pracowników, otrzymuje także raporty aktywności, które pozwalają mu na sprawdzenie, ile czasu kto spędził na jakich stronach.

Co to daje?

Praca w firmie wre, pracownicy dzielnie stukają w klawisze swoich komputerów, zaś na biurko szefa trafia… szczegółowy raport. I już wiadomo, kto rzeczywiście pracuje nad treścią najnowszego zlecenia, kto zaś informuje swoich znajomych o najbliższej imprezie. W ten też sposób monitoring komputerów pracowników pozwala na precyzyjne i szczegółowe wyliczenie choćby tego, ile firma traci na niepożądanych działaniach zatrudnionych.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube