Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Monitoring komputerów

Kiedy wykorzystać monitoring komputerów?

Współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez komputerów. Korzystamy z nich w pracy, w domu, służą nam jako swoistego rodzaju narzędzie do kontaktu ze światem zewnętrznym. Z drugiej jednak strony to urządzenia, które można rozważać także w kategoriach zagrożenia.

Okazuje się, że monitoring komputerów jest uzasadniony. Korzystać można z niego praktycznie w każdym, dowolnym miejscu i przede wszystkim wykorzystywać można w wielu przypadkach. Tego typu programy zawsze monitorują aktywność określonego użytkownika na komputerze i to przez rejestrację każdego wciśniętego klawisza. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wszystkie pobrane informacje są odpowiednio przechowywane i nie giną po wyłączeniu komputera.

Dla firm

Współcześnie monitoring komputerów wykorzystywany jest między innymi przez firmy. W takim przypadku możliwe jest dyskretne obserwowanie poczynań pracowników na sprzęcie należącym do przedsiębiorstwa. Mowa zarówno o odwiedzanych stronach www, jak i monitorowaniu uruchamianych programów. Wówczas też raport pojawia się na biurku przełożonego.

Do użytku domowego

Okazuje się, że monitoring komputerowy ma też swoje zastosowanie w domowych warunkach. Zainteresować powinni się nim przede wszystkim rodzice, którzy chcą chronić swoje dziecko przed zagrożeniami w sieci. Wówczas można przede wszystkim kontrolować odwiedzane przez pociechę witryny i odpowiednio wcześnie reagować, gdy zajdzie taka potrzeba.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube