Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Keyloggery

Jak działają keyloggery?

Osoby zainteresowane monitorowaniem poczynań – dla przykładu – pracowników otrzymują wyjątkowe narzędzie. Keyloggery, gdyż o nich mowa, to możliwość sprawdzenia, co osoby zatrudnione robią w godzinach pracy na służbowym sprzęcie.

Współcześnie keyloggery wykorzystywane są coraz częściej. Warto przy tym podkreślić, że nie chodzi bynajmniej wyłącznie o komputery, które znajdują się na biurkach zlokalizowanych w siedzibie firmy. W tym przypadku mowa także o tym sprzęcie firmowym, który opuszcza bramy przedsiębiorstwa i wykorzystywany jest przez zatrudnionych w pracy terenowej. Warto zauważyć, że popularność takich zastosowań wiąże się także z ewentualnym kłopotem rozliczania czasu pracy zatrudnionych, którzy świadczą pracę właśnie poza siedzibą firmy.

Nieszkodliwe i trudne do wykrycia

Atutem tego rodzaju oprogramowania jest nie tylko fakt, iż nie stanowią one zagrożenia dla samego systemu, ale również to, że są one praktycznie nie do wykrycia. Z pewnością będą miały problem z tym osoby, które nie są na bieżąco z technologicznymi nowinkami i dotychczas nie interesowały się poruszanym zagadnieniem.

Bezpieczeństwo dla firmy

Ponieważ keyloggery działają na zasadzie odnotowywania wciśnięcia każdego klawisza klawiatury, firma może dowiedzieć się, jakie strony odwiedza ich pracownik i czy nie działa dla konkurencji. To istotna kwestia zwłaszcza współcześnie. Na rynku powstają coraz częściej firmy, które właśnie w ten sposób próbują zdobyć choćby bazy klientów.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube