Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Keylogger

Keylogger – co chcesz o nim wiedzieć?

Współcześnie nikogo nie dziwi już specjalne oprogramowanie, które zbiera szereg informacji o klawiszach naciskanych przez użytkownika komputera. Okazuje się jednak, że o działaniu takich urządzeń niewiele wiemy. A o czym warto mieć więcej?

„Keylogger” to połączenie angielskich słów „key” – klawisz oraz „log” – dziennik. Jego zadanie sprowadza się do jednego, czyli pozyskiwania informacji o działaniach użytkownika na określonym sprzęcie komputerowym. Warto przy tym dodać, że program taki jest trudny do wykrycia przede wszystkim dla niedoświadczonego użytkownika, który nie ma większej wiedzy na temat działania programów szpiegujących. Współcześnie rozróżnia się także keylogger programowy od sprzętowego.

Keylogger programowy

W takim przypadku mowa o swoistego rodzaju przejęciu kontroli nad tymi procedurami, które związane są bezpośrednio z obsługą klawiatury. Wówczas też każde wciśnięcie klawisza jest skrzętnie odnotowywane, zaś zainteresowana osoba może sprawdzić, co użytkownik dokładnie robił choćby w trakcie godzin pracy.

Keylogger sprzętowy

Nieco inaczej działa keylogger sprzętowy. Zazwyczaj mowa tu o małych przejściówkach, które służą do wpięcia do portu klawiatury komputera. Efekt jest jednak taki sam – zainteresowana osoba otrzymuje kompletny raport na temat tego, jak wykorzystywano komputer i do czego.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube