Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Keylogger na usb (na pendrivie)

Keylogger na usb (na pendrive) – korzystasz, kiedy chcesz

Współcześnie wiele firm próbuje ustrzec się przed nielojalnymi pracownikami, którzy mogą działać na rzecz konkurencji. Warto zauważyć, że naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi nowoczesna technologia. Okazuje się, że keylogger na usb jest coraz popularniejszy.

Specjalne urządzenia szpiegujące można stosować zarówno do dyskretnego monitorowania poczynań pracowników, choć zastosowanie mają i w domowych warunkach. Inaczej mówiąc, keylogger na usb lub na pendrive, pozwala na sprawdzenie, co robią w godzinach pracy zatrudnione osoby lub też obserwowanie, jakie strony odwiedza dziecko. Nacisk konstruktorów położony został tutaj na szybkość użycia i możliwie szerokie zastosowanie.

Co należy wiedzieć?

Keylogger na usb zainstalowany musi zostać pomiędzy klawiaturą a komputerem. Z punktu widzenia osoby, która zainteresowana jest takim urządzeniem jest fakt, iż jego montaż trwa zaledwie kilku sekund. I tak, keylogger rozpoczyna pracę automatycznie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, iż przechowywane dane nie zostaną utracone w momencie, w którym wyłączony zostanie komputer. Istnieją również keyloggery sprzetowwo-programowe na pndrivie, takie urządzenie podłączamy urządzenie do komputera na czas instalacji, a po zainstalowaniu możemy je odłączyć. Program działa w tle i zbiera dane, po podłączeniu pendriva do USB możemy przekopiować zebrane dane na urządzenie.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube