Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Keylogger freeware

KEYLOGGER FREEWARE

 

Keylogger freeware czy płatna wersja – co lepiej zainstalować?

Nim podejmiesz ostateczną decyzję, rozważ kilka istotnych kwestii, które są istotne dla użytkownika bez względu na cel, do jakiego zamierza użyć programu szpiegującego. Pozwolę sobie te cechy opisać w podpunktach:

  1. Prostota instalacji

W tym przypadku może nie być wiele różnic, bo jeden i drugi program może być prosty do zainstalowania, choć często te płatne wersje posiadają także specjalnego pendrive, za pomocą którego bardzo szybko można zainstalować keyloggera na dowolnym komputerze (zobacz: NinjaLogger PRO).

  1. Dyskrecja

Tutaj zobaczysz pierwsze różnice pomiędzy oprogramowaniem płatnym a darmowym. To pierwsze działa dyskretnie i jest trudne do wykrycia, gdyż posiada wbudowane zaawansowane techniki maskowania. Tymczasem programy typu freeware bardzo często są uproszczone i okrojone z wielu istotnych funkcji, w tym z maskowania, które gwarantuje pełną dyskrecję działania. Programy typu freeware bardzo często można wykryć w szybki i skuteczny sposób (niekiedy nawet przypadkowo).

  1. Zbieranie danych

Ilość i rodzaj zbieranych danych może okazać się kluczową sprawą w przypadku wyboru programu szpiegującego. Najprostsze programy, do których należą te w wersji freeware, zwykle pobierają ze szpiegowanego komputera tylko kilka prostych danych, np. wpisywane w klawiaturze teksty oraz spis odwiedzanych stron. Tymczasem zaawansowany program płatny, również w tej najprostszej formie, jest w stanie robić także np. zrzuty ekranu (zobacz: Sherlock), czy też nagrywać dźwięki dzięki wbudowanemu w komputer mikrofonowi.

  1. Bezpieczeństwo

Ostatnią kwestią i chyba najważniejszą (często jednak użytkownicy o tym zapominają) w tym wszystkim jest bezpieczeństwo danych. Darmowy program nie posiada wbudowanych zaawansowanych rozwiązań dotyczących szyfrowania danych i przesyłania ich w bezpieczny sposób do użytkownika. Grozi to wyciekiem danych. Znacznie lepiej prezentują się w tym względzie programy płatne, które posiadają odpowiednie mechanizmy zabezpieczające dane.

 

Mam nadzieję, że opisane przeze mnie cechy oprogramowania szpiegującego pozwolą Ci na odpowiedni dobór: oprogramowania płatnego lub oprogramowania darmowego.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube