Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

Keylogger android

Co potrafi keylogger Android?

Współcześnie oprogramowanie monitorujące aktywność użytkownika staje się coraz popularniejsze. I tak, keylogger Android to narzędzie, które pozwala na poznanie działalności osoby korzystającej z telefonu komórkowego z oprogramowaniem Android.

Aktualnie z programów szpiegujących korzystają zarówno pracodawcy, jak i zatroskani rodzice. W pierwszym przypadku pozwala to na rozwiązanie problemu ewentualnej kontroli czasu pracy zatrudnionych i wykorzystywania służbowego sprzętu do celów prywatnych. Problem ten jest bardzo aktualny, zaś ewentualne koszty ponosi pracodawca. W ten zaś prosty i szybki sposób można przekonać się, czy wszystkie rozmowy wychodzące są wykonywane w celach ściśle służbowych.

Idealne rozwiązanie dla rodziców

Keylogger Android przeznaczony jest do telefonów z systemem operacyjnym Android. Rodzice, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie mogą nie tylko sprawdzić z kim kontaktowała się ich pociecha, ale również skontrolować, co robiła. Warto też podkreślić, że całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy.

Nowoczesna technologia

Jak wspomniano powyżej, keylogger Android jest całkowicie bezpieczny i niewidoczny z perspektywy osoby, która użytkuje smartfona. Warto przy tym podkreślić, że możliwy jest zarówno wgląd do przeprowadzonych rozmów, jak również monitowanie zrobionych zdjęć, filmów czy też wysłanych i odebranych wiadomości tekstowych.

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube