Keylogger Sherlock

Ninjalogger STD

Ninjalogger PRO

INWIGILACJA KOMPUTERA W PRACY

Inwigilacja komputera w pracy i jej powody

Pracodawca może z różnych powodów prowadzić działania mające na celu inwigilowanie, czy też szpiegowanie komputera pracownika za pomocą odpowiedniego oprogramowania, czy też sprzętu. Wśród tych powodów możemy znaleźć:
1. Badanie wydajności pracownika – niestety, kiedy pracodawca nie ma bezpośredniego wglądu w postęp prac pracownika, może się okazać, że w godzinach pracy zajmuje się on zupełnie innymi, niepotrzebnymi sprawami (w tym również i sprawami prywatnymi, czy też rozrywką).
2. Kontrola bezpieczeństwa – wiele firm posiada własne bazy danych ludzi, czy też projektów produktów. Gdyby wpadły w ręce konkurencji, mogłoby się okazać, że taka strata dla firmy jest tragiczna w skutkach. Dlatego wielu pracodawców postanawia zainstalować odpowiednie oprogramowanie, które sprawdza, czy pracownicy nie kopiują i nie przesyłają danych wrażliwych poza siedzibę firmy.
3. Badanie zachowań pracowników – tego typu badanie może mieć na celu sprawdzenie, jak pracują pracownicy, aby zweryfikować, czy np. korzystają z zainstalowanego na nim oprogramowania, czy też które czynności zabierają im najwięcej czasu. Może się okazać, że jeden pracownik znacznie lepiej radzi sobie z jedną aplikacją, a drugi z inną. Wówczas można tak ustawić pracę i zakres zadań pracowników, aby maksymalnie wykorzystać ich możliwości i umiejętności, a także zrezygnować w niektórych przypadkach z drogiego (nieużywanego) oprogramowania.

Inwigilacja komputera

Inwigilacja komputera

Nasze keyloggery obsługują także:

Wszystkie przeglądarki
internetowe

Wszystkie portale
społecznościowe

Wszystkie komunikatory
internetowe

Programy windows
oraz programy pocztowe

Dane kontaktowe


Telefon: 888 594 641

Kontakt email

Godziny:

pn-pt 9-17

Wszelkie prawa zastrzeżone iTmax

Facebook

YouTube